Tesco pályázat – szavazz ránk!

Egyesületünk immáron harmadszor jutott a Tesco „Ön választ, mi segítünk” pályázat döntőjébe.

Sajnos a versenykiírás egyenlőtlensége miatt eddig egyszer sem sikerült annyi zsetont összegyűjteni, hogy ebből a pályázatból valósítsuk meg a terveinket, és az eddig tapasztalataink alapján az első hely most sem a miénk lesz. Viszont ebben az évben valamennyi döntőbe jutott szervezet támogatáshoz jut, így versenybe szállunk a 2. helyért és az azzal járó 200.000,- Ft-ért. 🙂

Egyesületünk az elmúlt 8 évben elvégzett munkájával már számos alkalommal bizonyított; csak hogy a legutóbbi konkrét fejlesztéseket említsük: Egészségkert létrehozása, faültetések, GesztenyeKék körtúra útbaigazító táblákkal. 🙂

Mostani tervünk a „GesztenyeBor” tanösvény létrehozása, mellyel a helyi lakosok és ideérkező vendégek részére nyújthatunk egy újabb, hosszú távon is fennmaradó attrakciót a megújuló Ördögárokban. Az új tanösvény 4-6 interaktív állomás segítségével kíván ismereteket átadni a nagy hírű szőlő- és szelídgesztenye-termesztésről, valamint játékos formában megismertetni a nagy hagyományokkal rendelkező gyümölcstermesztés helyi sajátosságait és érdekességeit.

Amennyiben vásároltok a sárvári, celldömölki, szombathelyi vagy kőszegi TESCO áruházakban, a pénztárnál kapott zsetonnal szavazzatok a GesztenyeKék Természetbarát Egyesület pályázatára! A szavazás 2018. május 7-től június 4-ig tart; ha esetleg nem kapjátok a zsetonokat, kérjétek a pénztáraknál!

A szavazatokat nagyon köszönjük! 🙂